pBe#Clan
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bun venit in clan pBe#.Va rugam fara certuri intre membri si sa aveti un limbaj respectuos.Daca aveti probleme in legatura cu clanul add:cvintila97 ,b0b0_bubu sau djgabytzzu
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Pb

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Gabytzuu

Gabytzuu


Mesaje : 60
Data de inscriere : 09/01/2013
Varsta : 26
Localizare : Ramnicu Valcea

Pb                         Empty
MesajSubiect: Pb    Pb                         Icon_minitimeVin Ian 18, 2013 2:24 am

Nick(Membru Clanului): pBe#Bombardieru
Motiv: Sa nu il bagati niciodata in pBe# !!!!
Deoarece a zis ca a facut score-ul si a bagat la nume pBe# i-am spus frumos schimba numele nu a vrut paul ia dat kick si cand a intrat tot nu la schimbat !
Deci urmeaza sa ii dea ban .. Daca nu il schimba NU INTRA NICIODATA IN PBE!!!! a zis k la bagat maidanez
Sus In jos
Demonik.

Demonik.


Mesaje : 103
Data de inscriere : 09/01/2013

Pb                         Empty
MesajSubiect: Re: Pb    Pb                         Icon_minitimeVin Ian 18, 2013 11:49 am


Bombardieru nici nu mai are ce cauta pe server, a primit pika de la mine pentru ip dinamik, toti admini care il prind pe server sa il execute !
Sus In jos
DesXtroy
Admin
DesXtroy


Mesaje : 227
Data de inscriere : 09/01/2013
Varsta : 24
Localizare : Craiova

Pb                         Empty
MesajSubiect: Re: Pb    Pb                         Icon_minitimeSam Ian 19, 2013 8:35 am

Am vorbit cu bombardierul si nu stia ca maidanez nu are voie.

Bombardieru: Se recruteaza in pBe#?
pBe#Maidanez: Da se recruteaza.

Bombardierul a crezut ca ia dat dreptul in clan.


In chestia ca nare voie pe srv e treaba voastra. Ce daca are ip dinamik? Si eu am ip dinamik. A revenit odata si ia pika. I mai dai odata de 2 ori dar nu permanent. Asa se pierd playeri de pe server. Eu unu nui dau nimic e treaba voastra daca vreti sai dati sau nu ptr un amarat de ip dinamik care il au cam toti.

Sus In jos
https://pbe-proclan.forumgratuit.ro
Red.

Red.


Mesaje : 135
Data de inscriere : 09/01/2013
Varsta : 27
Localizare : Constanta :x

Pb                         Empty
MesajSubiect: Re: Pb    Pb                         Icon_minitimeLun Ian 21, 2013 9:33 am

Pb                         1710679683
Sus In jos
https://pbe-proclan.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Pb                         Empty
MesajSubiect: Re: Pb    Pb                         Icon_minitime

Sus In jos
 
Pb
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
pBe#Clan :: Nemultumiri/Reclamatii-
Mergi direct la: